http://www.Qazvinpara.ir

 

 

 

کمیته ورزشهای هوایی استان قزوین

 

رئیس کمیته: سید صفا الدین هاشمیان

نایب رئیس بانوان: فاطمه نوری

دبیر کمیته: مجید عسگری


کمیته ورزش های هوایی استان قزوین فعالیت خود را از سال 1376 بعنوان یکی از کارگروه های هیأت کوهنوردی و صعود های ورزشی و انجمن ورزش های هوایی شروع کرد.

در سال 1386 با انتقال انجمن ورزشهای هوایی کشور از فدراسیون کوهنوردی و صعود های ورزشی کشور به فدراسیون انجمن های ورزشی ، کمیته ورزش های هوایی استان قزوین مانند سایر استان ها به هیأت انجمن های ورزشی استان قزوین منتقل شد و زیر نظر انجمن ورزش های هوایی کشور فعالیت می نماید.

کمیته ورزش های هوایی استان قزوین در حال حاضر بیش از 70 خلبان پاراگلایدر در سطوح مبتدی ، متوسطه و پیشرفته دارد.

در حال حاضر 5 سایت پروازی در محدوده استان شناسایی و ثبت شده است که کاربری آموزشی و پرواز فرامنطقه ای را دارند و هر ساله با شناسایی و کارشناسی مناطق جدید به تعداد این سایت ها افزوده می شود.

سایت پروازی شهرستان آبیک قزوین بعنوان سایت پایلوت آموزش کشور و سایت آسمان آبی باراجین محل تجمع خلبانان استان می باشد که در سال 1389 با حضور مسئولیت ارشد استانی و کشوری طی مراسمی به بهره برداری رسید.

کلاس های آموزش خلبانی پاراگلایدر در طول سال و در تمامی فصول توسط باشگاه های ورزش های هوایی فعال در استان و مربیان انجمن ورزش های هوایی کشور برگزار می گردد و علاقه مندان می توانند برای ثبت نام فرم مربوطه را در صفحه اصلی سایت تکمیل و ارسال نمایند.

 

 

کمیته ورزشهای هوایی استان قزوین

قزوین ، خیابان هلال احمر ، ورزشگاه تختی ، هیأت انجمن های ورزشی

تلفکس : 33231147 - 028      -         09122829049