اخبار
زمان انتشار : 1395/11/16
گروه خبري : 1
تعداد نظرات : 0
تعداد مشاهدات : 681
شهرداری بیدستان،نایب قهرمان مسابقات سپک تاکرای کشور


شهرداری بیدستان،نایب قهرمان مسابقات سپک تاکرای کشور

 


تیم شهرداری بیدستان عنوان نایب قهرمانی مسابقات سپک تاکرای کشور را کسب کرد
مرتضی ململی رییس هیات انجمن های ورزشی استان گفت:مسابقات قهرمانی سپک تاکرای کشور یادواره شهدای آتش نشان با مشارکت شهرداری بیدستان و همکاری اداره ورزش و جوانان استان،شهرداری قزوین و دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) حضور  تیم برتر کشور طی دو ر وز در سالن ورزشی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)قزوین  برگزاررشد که تیم شهرداری بیدستان با غلبه بر تمامی رقبا به جمع چهار تیم برتر این رقابتها راه یافت و در بازی ماقبل فینال ۲برصفر از سد کرمان گذشت و تیم اراک در یک بازی نزدیک ۲بر۱تیم خوب کرمانشاه را شکست داد تا برگزار کننده دیدار پایانی باشند.
تیم قزوین که در دور گروهی از سد تیم پرمهره اراک گذشته بود در دیدار پایانی در دیداری نزدیک مغلوب این تیم شد.
تا اراک قهرمان ایران شود قزوین میزبان در مکان دوم ایستاد و تیمهای کرمانشاه و کرمان بطور مشترک سوم شدند.


دیدار پایانی این رقابتها با حضور رییس انجمن سپک تاکرای کشور ،قائم مقام اداره کل ورزش و جوانان ،مدیرا دانشگاه امام خمینی (ره)و مدیران و قهرمانان کشوری بر گزار شد.
گفتنی است در مراسم افتتاحیه این مسابقات نیز تیمهای شرکت کننده بعد از مراسم رژه با گل به سمت آتش نشانان قزوینی و عکس و نماد آتش نشانان شهید حادثه پلاسکو رفته و با تجلیل از آتش نشانان ،یاد و خاطره شهدای آتش نشان را گرامی داشتند.
شایان ذکر است:در پایان این رقابتها رامین رامندی از تیم قزوین و فرشاد کایکانی از تیم اراک بعنوان بهترین بازیکنان مسابقات انتخاب شدند.
اسامی تیم قزوین:رامین رامندی ،حمیدرضا گروه ای،وحید حاجی خانی،حمید هاشم بیگی،علیرضا احمدی،سید محمد حدادی (مربی)،علیرضا قدرتی(سرپرست)

 

در مراسم پایانی ، سهراب آزاد رییس انجمن سپک تاکرا ضمن قدردانی از میزبانی خوب قزوین گفت : جا دارد از تلاش دوستان بخصوص آقایان ململی و حدادی و دیگر عوامل که در برگزاری هرچه بهتراین مسابقات تلاش کردند ، تشکر ویژه داشته باشم و به آنها و همچنین کمیته برگزاری ، کمیته فنی و داوران خسته نباشید بگویم و دست همگی را بفشارم .

 


وی اضافه کرد : باوجود شرایط نامساعد جوی ، 10 تیم به قزوین سفر کردند ودراین رقابتهای پرشور حضور یافتند که جای تشکر دارد. البته برخی از تیم ها به علت وضعیت نامطلوب آب و هوا نتوانستند در این مسابقات شرکت کنند که امید می رود در پیکارهای آتی ، شاهد حضور پربار آنها باشیم .
آزاد در پایان ضمن اشاره به کیفیت خوب مسابقات قزوین گفت : انرژی و انگیزه بالای ورزشکاران باعث شد تا کیفیت رقابتها رضایت بخش باشد و ما را امیدوار کند.

 

ارسال نظرات
نام يا نام مستعار :
پست الکترونيک :
متن امنیتی :
نظر شما: